Українці, які проживають у гуртожитках, фактично не володіють житлом. Тому вони переймаються питанням приватизації власної кімнати.

Безкоштовно приватизувати кімнату можна за наявності реєстрації у ній. 

Як стало відомо підтвердити фактичне проживання можуть сусіди чи комендант гуртожитку. Варто пам'ятати, що згідно з постановою Пленуму Верховного Суду України №2 «Про деякі питання, які виникають у практиці застосування судами Житлового кодексу України» при перевірці фактичного вибуття з гуртожитку будуть братися до уваги всі дані. Засвідчити наявність іншого постійного місця проживання можуть: розписки, повідомлення про це в листах, переадресування кореспонденції, перевезення майна в інше житлове приміщення, створення сім'ї в іншому місці, укладення трудового договору на невизначений термін, виїзд в інший населений пункт.

Тому, для здійснення права приватизації кімнати в гуртожитку недостатньо бути лише зареєстрованим за адресою – необхідно фактично проживати там протягом останніх 5 років.

www.lun.ua Удобный сервис бесплатных объявлений о покупке продаже, аренде недвижимости, цены на недвижимость в Украине, новости, аналитика, прогнозы.
 
Недвижимость в Киеве Недвижимость Украины Купить квартиру в Киеве